Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Český manuál pro CUBASE SX3

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
stepancik



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 11:40 am    Předmět: Český manuál pro CUBASE SX3 Citovat

Prolistoval jste někdo tzv. nový manuál k Cubase SX3? Potřeboval jen bych potvrdit, jestli je to skutečně ta stejná kniha co vydal Mediaport před několika málo lety, protože: jednak grafika ukázek programu neodpovídá realitě verze 3, stejně tak jako "True tape" rozhodně v nabídce Devices nenajdu... Jen v závěru knhy jsou novinky ve verzi 3.1.

Morálně je samozřejmě princip Cubase stejný - zapojíš, spustíš, nahráváš... akorát vyšší verze se musí od verze 1 něčím lišit, ne??? A to bych čekal od manuálu.

Přijde mi to trochu jako zrada...

Jean
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kuba



Založen: 2.6.2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2008 7:56 pm    Předmět: Citovat

Cau, ted jsem si ho koupil, porovnal s verzi manualu pro Cubase SX a zjistil jsem taky, ze je tu uplne stejne Confused Verze pro SX 3 se lisi akorat pridanou kapitolou o tom, co je noveho oproti SX. Porovnal jsem taky knihu s anglickym manualem pro SX 3 a je to rozdilne. Nevim sice, jak moc se to lisi, ale predpokladal bych ze ani moc ne. Pracuji delsi dobu v Cubase SX 3 a doted jsem pouzival manual pro SX a az na par mist mi manual stacil. Neni to sice od Mediaportu uplne super chovani, ale jsem rad aspon za tuto verzi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2008 10:54 pm    Předmět: :-) Citovat

Ano - díky shodnému základu a obecně objemem prodejnosti jsem dopřekládal pouze "What`s new" pro SX 3.1.1 a připláclo se to ke základu "Operation Manual" pro SX1. Berte to chlapi trochu sportovně...

Pořád mi to přijde užitečnější než dodržovat legislativu a překládat tak pouze "Getting Started", kde je na většině stránek stejnak všechno, co znáte......to by bylo IMHO víc kontraproduktivním než využít základu ze starší verze a pouze k tomu dodělat všechny zásadní novinky.

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kuba



Založen: 2.6.2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2008 10:52 am    Předmět: Citovat

Ja s tim problem nemam, kdyz jsem si manual kupoval, tak jsem na to byl pripraveny:) Manual pro SX staci i na SX 3. Mam akorat vyhrady k pouzitym obrazkum, ktere se u nekterych veci lisi a jsou jinak a nekdy to dokaze poradne zmast. Kazdopadne diky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com