Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Midi -> vsti error

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> VST instrumenty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
honza_s



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 4:58 pm    Předmět: Midi -> vsti error Citovat

Dobrý den,
mám takový problém při přehrávání midi stopy některými vsti pluginy...
konkrétně jsou to vsti DSK a konkrétně to hází tento error:

'This mixer configuration expected "DSK Guitars Acoustic" to have Output 1: Stereo,
-> The instrument currently has Output 1: Mono, Output 2: Mono'

problém je že nevím jak nastavit výstup nástroje na stereo?

díky za jakoukoli odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1954

PříspěvekZaslal: pá prosinec 31, 2010 9:11 am    Předmět: Citovat

Zdravím,
ten DSK neznám. Ale není tam v preferencích někde možnost nastavit právě výstupy?

Jakým způsobem plug-in v CUbase pouštíte? Jako VST Instrument rack (tedy přes F11) a nebo jako Instrument stopu? O jakou verzi Cubase přesně jde?

Není při spouštění DSK možné zvolit, zda chcete DSK Mono nebo DSK Stereo (například NI Kontakt má několik možností)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
honza_s



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá prosinec 31, 2010 2:42 pm    Předmět: Citovat

pluginy jsem pouštěl vždycky přes instrument stpou, vykoušel jsem tedy F11 a funguje, takže díky za radu...

dsk pluginy se dají stáhnout zde, jsou free http://dskmusic.blogspot.com/ a asi to nebude to pravý ořechový... potřebuji nějáké trumpety, horny, klarinety apod. na par dechovek... no zkusím pohledat jinde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
valsolim



Založen: 16.2.2010
Příspěvky: 88
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 11:08 am    Předmět: Citovat

Tady jste totiž narazil na poněkud pitomé omezení Cubase, které mě taky dost štve: do Instrument Tracku lze vložit pouze ty VST nástroje, které jako svůj první výstup nabízejí stereo. Pokud je však výstup VSTi monofonní, pak takový nástroj do Instrument Tracku vložit nelze a nezbývá Vám nic jiného, než použít VST Rack (F11), přestože monofonní nástroje by se do Instrument Tracku právě krásně hodily Sad Snad tahle implementační nedomyšlenost Inst. Tracků bude v příští verzi Cubase odstraněna...

--
Mila
_________________
Cubase 6, WaveLab 7, Windows 7 (64bit), Plogue Bidule, MeldaProduction MTotalBundle, HALion 4
Steinberg MR816csx, Presonus DigiMax FS, ART HeadAmp 6 Pro
Steinberg CC121, TC Electronic Konnekt 24D, Yamaha KX49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
angel1092



Založen: 11.10.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2014 5:52 am    Předmět: Citovat

Zdravím,
použijte ve VST Instruments (F11) Kontakt 8 Out nebo 16 Out. Poté v tomto okně klikněte na ikonu vpravo od "e", je to taková šipka doprava vycházející ze čtverečku.
_________________
angel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1181
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2014 7:34 am    Předmět: :-) Citovat

2valsolim: sranda je, že mě to žádnou chybu neprezentovalo; ale fakt je ten, že Instrument stopa nehrála a já přemýšlel proč Wink zjevně moje systémy budou vždy jiné, než všech ostatních Very Happy

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> VST instrumenty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com