Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Problem Motu MTP AV a Leopard

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Audio/MIDI hardware ostatních výrobců
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martas



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 11:48 pm    Předmět: Problem Motu MTP AV a Leopard Citovat

Dobry den,
mam problem s MTP AV. Kdyz v Cubase 4 pouziju na vystup midi stopy port MTP AV, tak nekdy zustavaji viset tony, nekdy zazni i nejaky ten ton navic, nekdy vynecha. Zkusil jsem pouzit treba midi vystup M-Audio ProFire 2626 a Midisport 2x2 a oba bez problemu. Od kamarada jsem si pujcil Motu micro lite a tam byl ten stejny problem. Myslim si, ze je to problem driveru. Pouzivaji oba MOTU stejny driver. Preinstalovani nepomohlo...Na stare G4 a Tigru to fungovalo dobre. Ted mam MacBook Pro a Leopard a nevim si rady. Poradite mi nekdo,prosim, prosim????Dekuju Martin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 2:56 pm    Předmět: Citovat

Leopard aktualizovaný na 10.5.6? (Vřele doporučuji použít combo update místo inkrementálního). Driver MOTU stažený z webu (1.37)? Reset MOTU (držet zmáčknuté tlačítko PANIC během zapnutí) nepomáhá?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Martas



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 3:08 pm    Předmět: Citovat

Dik za odpoved. Ale 10.5.6 mam, posledni driver 1.3.7 taky a RESET Jsem uz taky zkousel. Bohuzel nepomaha nic. Zkusil jsem i udelat noveho uzivatele a porad to blbne. Kdysi jsem mel podobny problem s MTP AV pri prechodu na OSX, dopisoval jsem si s MOTU technikem a nakonec udelali novej driver a bylo to. Moc nechapu co je combo update?? to je nejakej balicek?? Ja jsem updatoval pod jabkem SOFTWARE UPDATE...Diky... M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martas



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 3:55 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem provedl combo update a problem je porad.... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 4:11 pm    Předmět: Citovat

Tak asi nezbude, než se znovu spojit s MOTU, upozornit je na problémy a pokusit se od nich vyžadonit nový driver.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Martas



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 11:34 am    Předmět: Citovat

To jsem udelal uz 26. unora a jeste je muj TechLink neprectenej... A na strankach pisou, ze odpovidaji bezne do 2 prac.dnu... Tak snad se to vyresi. Diky za rady. M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Audio/MIDI hardware ostatních výrobců Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com