Nemožnost se přihlásit
Nemožnost se přihlásit
Dobrý den. Stáhnu si download Manager, přihlásím se do něj, stáhnu si do počítače Cubase, nainstaluju, chci jej spustit a přihlásit se a když kliknu na Sing in tak mi to zahlásí že nejsem připojený k internetu. Přitom normálně připojený k internetu jsem. Co dělám špatně?
Cubase 10.5
Wavelab 8.5
Wavelab 8.5
- pavlii
- Příspěvky: 1209
- Registrován: stř říj 13, 2004 10:27 am
- Bydliště: Hostivice :-)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Nemožnost se přihlásit
V Cubase se člověk nikam nepřihlašuje. Chtělo by to ve všech případech problémů připojovat k dotazu screenshot, hodně to pomůže.
Licenci Cubase máte aktivovanou (v Activation Manager)?
P.
Licenci Cubase máte aktivovanou (v Activation Manager)?
P.
Re: Nemožnost se přihlásit
Omlouvám se, asi jsem to napsal špatně. Když jsem chtěl spustit Cubase, tak se mi otevřelo okno Activation Manageru a tam mi to psalo, že nejsem připojený k netu.
A obrázek nedávám, protože mi to nejde nebo protože to neumím. Vím sice jak, ale prostě to stávkuje.
Chjo
A obrázek nedávám, protože mi to nejde nebo protože to neumím. Vím sice jak, ale prostě to stávkuje.
Cubase 10.5
Wavelab 8.5
Wavelab 8.5
- pavlii
- Příspěvky: 1209
- Registrován: stř říj 13, 2004 10:27 am
- Bydliště: Hostivice :-)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Nemožnost se přihlásit
Njn, technika 
Platforma je Win nebo Mac? Nevím, jak na Mac, ale na Win je po spuštění Activation Manager nutné potvedit přihlášení v prohlížeči; následně je aplikace Activation Manager "propojena" s příslušným MySteinberg účtem a licence jsou sesynchronizovány.
Neumím lépe vyklíčovat tento konkrétní problém. Něco podobného se řešilo ZDE a i v dalších vláknech - jukněte SEM.
P.
Platforma je Win nebo Mac? Nevím, jak na Mac, ale na Win je po spuštění Activation Manager nutné potvedit přihlášení v prohlížeči; následně je aplikace Activation Manager "propojena" s příslušným MySteinberg účtem a licence jsou sesynchronizovány.
Neumím lépe vyklíčovat tento konkrétní problém. Něco podobného se řešilo ZDE a i v dalších vláknech - jukněte SEM.
P.
- pavlii
- Příspěvky: 1209
- Registrován: stř říj 13, 2004 10:27 am
- Bydliště: Hostivice :-)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Nemožnost se přihlásit
Jj, přesně jak je v těch několika vláknech, co jsem dal odkazy. Jukněte, je tam pár variant.
Problém je, že po kliknutí se má otevřít prohlížeč s autorizačním přihlášením. Protože to je z nějakého důvodu zablokované, končí to tímhle stylem.
P.
Problém je, že po kliknutí se má otevřít prohlížeč s autorizačním přihlášením. Protože to je z nějakého důvodu zablokované, končí to tímhle stylem.
P.
