Nemožnost se přihlásit

Diskuze o programu Cubase (Windows/MacOS X)

Moderátoři: JJ, PK, JP

Odpovědět
jakodel
Příspěvky: 183
Registrován: sob dub 09, 2011 9:49 am

Nemožnost se přihlásit

Příspěvek od jakodel »

Dobrý den. Stáhnu si download Manager, přihlásím se do něj, stáhnu si do počítače Cubase, nainstaluju, chci jej spustit a přihlásit se a když kliknu na Sing in tak mi to zahlásí že nejsem připojený k internetu. Přitom normálně připojený k internetu jsem. Co dělám špatně?
Cubase 10.5
Wavelab 8.5
Uživatelský avatar
pavlii
Příspěvky: 1209
Registrován: stř říj 13, 2004 10:27 am
Bydliště: Hostivice :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nemožnost se přihlásit

Příspěvek od pavlii »

V Cubase se člověk nikam nepřihlašuje. Chtělo by to ve všech případech problémů připojovat k dotazu screenshot, hodně to pomůže.

Licenci Cubase máte aktivovanou (v Activation Manager)?

P.
Obrázek
www.studiokappka.cz
606 709 340
jakodel
Příspěvky: 183
Registrován: sob dub 09, 2011 9:49 am

Re: Nemožnost se přihlásit

Příspěvek od jakodel »

Omlouvám se, asi jsem to napsal špatně. Když jsem chtěl spustit Cubase, tak se mi otevřelo okno Activation Manageru a tam mi to psalo, že nejsem připojený k netu.

A obrázek nedávám, protože mi to nejde nebo protože to neumím. Vím sice jak, ale prostě to stávkuje. :-( Chjo
Cubase 10.5
Wavelab 8.5
Uživatelský avatar
pavlii
Příspěvky: 1209
Registrován: stř říj 13, 2004 10:27 am
Bydliště: Hostivice :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nemožnost se přihlásit

Příspěvek od pavlii »

Njn, technika :-)

Platforma je Win nebo Mac? Nevím, jak na Mac, ale na Win je po spuštění Activation Manager nutné potvedit přihlášení v prohlížeči; následně je aplikace Activation Manager "propojena" s příslušným MySteinberg účtem a licence jsou sesynchronizovány.

Neumím lépe vyklíčovat tento konkrétní problém. Něco podobného se řešilo ZDE a i v dalších vláknech - jukněte SEM.

P.
Obrázek
www.studiokappka.cz
606 709 340
jakodel
Příspěvky: 183
Registrován: sob dub 09, 2011 9:49 am

Re: Nemožnost se přihlásit

Příspěvek od jakodel »

Tak snad.... Platforma Win.

Tohle mi to píše:
Snímek obrazovky 2026-05-15 115429.png
Snímek obrazovky 2026-05-15 115429.png (117.27 KiB) Zobrazeno 1160 x
Cubase 10.5
Wavelab 8.5
Uživatelský avatar
pavlii
Příspěvky: 1209
Registrován: stř říj 13, 2004 10:27 am
Bydliště: Hostivice :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nemožnost se přihlásit

Příspěvek od pavlii »

Jj, přesně jak je v těch několika vláknech, co jsem dal odkazy. Jukněte, je tam pár variant.

Problém je, že po kliknutí se má otevřít prohlížeč s autorizačním přihlášením. Protože to je z nějakého důvodu zablokované, končí to tímhle stylem.

P.
Obrázek
www.studiokappka.cz
606 709 340
Odpovědět