Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

zdvojene midi

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JohnnyC



Založen: 21.12.2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Bratislav

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 3:28 pm    Předmět: zdvojene midi Citovat

zdravim, mam taky problem ze ked nahravam midi tak sa mi vsetky noty zdvoja a zakazdym musim notu po note vymazat aby mi zostala iba jedna vrstva. viete mi poradit ako sa toho zbavit. dakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bedobus



Založen: 17.5.2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 12:20 pm    Předmět: Citovat

Tu ti asi nikto neporadi. Pozri sa sem mozno ti to pomoze,
http://www.electrozone.cz/ostatni-software/cubase-nahrava-dvojmo-midi-noty-t11363.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 5:28 pm    Předmět: Citovat

V tom topiku na elektrozone jsem zatím žádné řešení neviděl.

Také bych radil podívat se, co leze přímo z MIDI vstupu pomocí MIDI monitoru MIDI-OX, aby bylo jasné, jestli náhodou nejsou noty zdvojené už na vstupu do počítače.

Dovedu si představit, že by podobná věc mohla vzniknout v situaci, že na počítači jsou nainstalované nějaké virtuální MIDI porty (jako třeba MIDI Yoke), na MIDI stopě jako MIDI vstup vybráno All MIDI inputs a v preferencích Cubase zapnuté MIDI Thru - tím by mohla vzniknout smyčka na virtuálních MIDI portech a noty by se zdvojovaly.
To by šlo řešit jednoduše - místo all midi inputs by stačilo jako vstup MIDI stopy vybrat konkrétní MIDI vstup, ke kterému jsou připojené klávesy.

Mohlo by to také souviset s tím, o čem jsem psal zde:
http://cubase.cz/viewtopic.php?p=404#404

...chybí mi informace o jaký midi interface se jedná, jak jsou nastavené vstupy a výstupy oné MIDI stopy, verze Cubase, verze systému...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Toyen



Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 3
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: pá listopad 13, 2009 11:58 pm    Předmět: Re: zdvojene midi Citovat

Bude to v nastavení midi keyboardu, měl jsem stejný problém u mého M-Audio Keystation Pro88. Asi na něm budeš mít zapnutou funkci "split keyboard", nebo něco podobného. Já jsem to řešil po různých fórech asi půl roku, než jsem na to přišel sám Smile
_________________
V Českých Budějovicích by chtěl žít každý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com