Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Použití efektů v reálném čase

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> VST efektové pluginy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ladajech



Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2006 8:09 am    Předmět: Použití efektů v reálném čase Citovat

Ahoj všichni.Potřeboval bych poradit..Lze použít v Cubase SX 2 efekty v reálném čase?Například ,kdybych chtěl nahrávat kytaru přes Guitar Rig,AmpliTube apod.Předem děkuji za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Honzik96



Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 02, 2006 10:03 pm    Předmět: Citovat

teoreticky to jde, nicmene dost zalezi na kompijutr a ovladacich .. bude Te zlobit zpozdeni .. ja jsem se na P4, 2,5GHz dostal na 2-3ms a to mi moc nesedi Sad nastavuje se to v nahravacim mixu .. IN sbernice
ale treba nekde delam chybu ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Udoharys



Založen: 30.8.2005
Příspěvky: 7
Bydliště: OV

PříspěvekZaslal: út březen 21, 2006 11:52 am    Předmět: Realtime Citovat

Jde to a funguje naprosto spolehlivě.Zrovna včera jsem to rozcházel u kamaráda na Audigy /7ms/ 2,4 Ghz a přes 1 GB paměti. Smile
Záleží ale na procáku,zvukajdě a taky paměti.Nevíš si rady s nastavením?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
humbuk



Založen: 28.1.2005
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so březen 25, 2006 1:34 am    Předmět: Citovat

Dulezite je ,aby tvoje zvukova karta mela ASIO drivery, bez nich muzes mit rychly procesor jak chces, ale nedostanes se na dostatecne nizkou latenci, aby si mohl pouzivat efekty realtime. Pak si das efekt do insertu, nebo sendu, nastavis direct monitoring a melo by to behat, kdyz ne zkontroluj, jestli mas spravne namapovane vstupy a vystupy v nastaveni Cubase.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Udoharys



Založen: 30.8.2005
Příspěvky: 7
Bydliště: OV

PříspěvekZaslal: so březen 25, 2006 6:58 am    Předmět: Citovat

Přesně tak.Asio jsou velmi důležitý.Bez nich neuděláš nic.Jak jsem jen na ně mohl zapomenout?
Nicméně,až si čék vše nastaví a začne hrát,je dobrý kouknout v Cubase na zatíženost procáku a paměti.A víš na čem jsi i po této stránce.Hezký víkend Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
sonybures



Založen: 1.4.2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so duben 01, 2006 4:57 pm    Předmět: Dotaz??? Citovat

Ahoj! Chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte, či zda někdo nemáte doma plugin nebo VST (jsem začátečník) kterej dokáže vytvořit k vokální lince další hlasy,(druhej hlas - tercie, třetí hlas - sexta)? Neznáte někdo takovej plugin? Vím že existujou, ale vůbec nevim jak se jmenujou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> VST efektové pluginy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com