Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

JAK NATOCIT VIDEOKLIP (PLAYBACK) V CUBASEU?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr 2010



Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2010 6:06 pm    Předmět: Citovat

Hmmm, tak se mi podarilo stahnout Pinnacle Studio 14 Ultimate Collection. Very Happy Vse funguje perfektne az na jeden detail. Crying or Very sad Hraje mi to pres externi zvukovou kartu, POUZE. Crying or Very sad Chci to ale hrat pres interni zvukovou kartu laptopu a jeho interni reproduktory. NEVI, PROSIM NEKDO, JAK ZMENIT NASTAVENI ZVUKOVKY/VOLBU REPRODUKTORU Question Question ???? (Vypada to, ze vse mam spravne nastaveno, protoze pri hrani filmu ve Windows media playeru, Real Playeru, VLC Media Playeru apod., mi to hraje pres interni speakery=interni zvukovku. Je ale divny, ze kdyz mam pusteny program Pinnacle Studio 14, tak mi to hraje jen a pouze pres externi zvukovku, coz nechci Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad . (Popr. prosim o link na forum o Pinnacle Studio 14) Question .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2010 4:04 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
toto je fórum Cubase. Pokud potřebujete poradit s jinou aplikací, doporučuji obrátit se na příslušné fórum. A také doporučuji nekrást, ale nakupovat software.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Petr 2010



Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2010 4:59 pm    Předmět: Citovat

Milej pane, jiste vite dle meho prvniho prispevku, ze jsem myslel, ze lze playback provest v Cubase, v ktery delam hudbu. Takze jsem spravne napsal dotaz sem. To ze jsem se zmylil je jina vec za kterou nemohu nebot nemam Cubase prostudovany cely. (Videl jsem tam slovo "video" a tak jsem se pidil.)
Ano krast se nema. Souhlas! Faktem vsak je, ze na internetu je spousta legalniho softwaeru zdarma: "freeeware a shareware" apod. Takze v cem je problem? Nevim o cem mluvite. Nejsem zas tak znaly internetu. Vim jen toto. A kdyby to bylo za penize, tak tam na strance bude cena. Zadna tam nebyla. Takze freeeeeeware! Preji hezky den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2010 5:13 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
ano, původní dotaz byl ke Cubase. Ale nyní se Váš konkrétní dotaz na konkrétní funkci v jiné aplikaci, již Cubase vůbec netýká. Nebo týká? O Cubase jste v posledním dotazu neřekl ani slovo... Proto si myslím, že nemůžete na tomto fóru očekávat odpověď.

To že někde není cena neznamená, že si to mohu jen tak odnést. Pinnacle Studio Ultimate Collection není, pokud vím, freeware. Nesnažte se chytračit. Nejste chytrý jako rádio a neobjevil jste Ameriku. A doufejte, že "Amerika" neobjeví vás. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Petr 2010



Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2010 6:21 pm    Předmět: Citovat

Jiste. Ale muj dotaz vyplyval ze souvislosti z prvniho meho prispevku. Jestli k vuli tomu nemuzete usnout, tak se omlouvam. (NIc ve zlym. (smajlik.)
Pane, kdybych se pokazde pidil na internetu zda si to muzu odnest, tak nedelam nic jineho nez ze se porad pidim a pidim a pidim. Pane, ja donedavna vubec ani nevedel co Pinnacle Studio Ultimate Collection je a k cemu slouzi. Natoz abych vedel zda je freeware ci ne. Cena tam nebyla napsana, tak to jiste byl freeware, protoze by to tam urcite nikdo nedaval jen tak pro nic zanic. Pochopil jsem ze to byla charita od dobreho cloveka. Jsem rad, ze dobri lide jeste existuji. - podelil se s ostatnimi...shareware...(Zakon stejnak rika, ze co neni zakazano, je povoleno. Zadny zakaz tam nebyl napsany. Kdyby byl, tak se toho ani nedotknu. Cestny pionyrsky!)

P.S.: Amerika me jiste objevi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2010 6:37 pm    Předmět: Citovat

Během instalace jste potvrdil licenční podmínky, které nelegálním použitím porušujete. Ale to je Váš problém.

Vidíte, donedávna jste nevěděl, že existuje nějaké Pinnacle Studio. Pak přijde někdo, kdo Vám takovou informaci zdarma ve svém volném čase a z dobré vůle poskytne. A Vám není trapné potom prostě jít a ukrást to.

Krádež není normální!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Petr 2010



Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2010 6:46 pm    Předmět: Citovat

Pane, nenapadejte me. Na internetu je spousty zdarma softwareu, mnoho zkusebnich a propagacnich verzi....Vite nic co jsem to vlastne stahl a ja to take nevim.

P.S. A jste-li takovy moralista, tak jiste kazdy den chodite demonstrovat pred ustredni vybor KSCM, kteri svoji zvracenou ideologii stale nabadaji ke kradezim - znarodnovanimu.

Hmmm, je videt, ze si rad povidate mimo tema. Je ale paradoxem, ze jste to prave vy komu vadi, ze jsem v ramci souvislosti trosku odbocil.


Naposledy upravil Petr 2010 dne st prosinec 08, 2010 3:45 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2010 6:49 pm    Předmět: Citovat

Pinnacle Ultimate Studio Collection 14.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Petr 2010



Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2010 6:52 pm    Předmět: Citovat

Dekuji. Uz mam.

P.S. Rikal jste, ze toto je forum na tema: CUBASE.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
valsolim



Založen: 16.2.2010
Příspěvky: 88
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 10:37 am    Předmět: Citovat

Některým lidem - zejména zlodějům - by se asi ani nemělo radit a pomáhat... Rolling Eyes

--
Mila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Petr 2010



Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 12:51 pm    Předmět: Citovat

Kremilek je dobrej. Ale Jenicek s Marenkou to prehnali. Jejich reakce byla neadekvatni. Byla to jasna neprimerena obrana! A co casopis Mladych Vontu? Mlci? V tom jiste bude mit prsty Stetinac!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Carrione



Založen: 30.7.2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2010 10:05 am    Předmět: Citovat

Petr 2010: Chlapče, jsi idiot. Na to už vážně nemám co jiného říct. Tady se ti snaží všichni dát odpověď na tvůj dotaz a když se tě náhodou někdo zeptá, zda máš vůbec příslušný soft legálně, tak začneš hájit nelegální distribuce viz. torrent apod. a navíc i urážíš příslušného dotazovatele. Jako úplný vrchol beru, že někoho urazíš a pak jseš rád, že ti radí. Víš co zalez si kam chceš, nedělej z nás blbce a hlavně začni na sobě makat, protože poměrně pravidelně z tebe lezou názory na úrovni 7 letého dítěte a na to tu opravdu nejsme zvědaví. Ostatně také jsi zmínil cosi o neadekvátnosti, tak věz, že pokud bych si vzal tvůj počítač do parády, tak pro plánované novelizaci zákonů vyfásneš nějakou tu odtučňovací kůru pro tvou peněženku a při opakovaném porušení i odnětí svobody. Co je tedy neadekvátní na faktu, že někdo pojmenoval tvé vlastnosti? A netvrdo obrazně řekl: "Že se s ním zahazujete. Proč mu radit, když krade.". Apropo tobě by se také nelíbilo, kdybych začal použávat tvoje věci s odkazem na fakt, že jsem si třeba tvé auto stáhl na ulici a nebo tvé osobní věci stáhl u tebe doma. Pokud ti to mám říct natvrdo, tak si kup příslušné vybavení. K tomu dostaneš manuál v anglině, tak si ho přečti (pokud neumíš anglicky, tak je to tvá chyba) a uč se. Tady při tvém chování na tebe nikdo zvědavej není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Petr 2010



Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2010 4:20 pm    Předmět: Citovat

Koukam, ze se tema zmenilo na tema: "mimotemata", a tak take prispeji s nejakym mimotematem. A co tenhle?:

RIZKOVANI JEHLICNANU:

Řízek vůbec nemusí být uříznutý
Řízek vůbec nemusí být uříznutý, ba co více – myslíte si, že je možné dokonce tvrdit, že nejlepší řízek je utržený? No jo ale dá se takový „trhanec“ ještě nazývat řízkem? Inu, v rostlinném světě ano – i utržená větvička může být řízkem, a když je správně utržena, tak může být ještě lepším a lépe se ujímajícím, než když ho z matečné rostliny (to je ta co se ji snažíme vegetativní cestou namnožit) uřízneme. Takže, jak ho nejlépe utrhnout? Jednou rukou uchopíme větévku a druhou její letošní výhonek, který tahem odtrhneme i s kouskem (takovou malou patičkou) loňského dřeva. Když si to párkrát zkusíte, uvidíte, že je to docela jednoduché. Vlastně je z toho za chvíli téměř rutina. Uchopit, odtrhnout, odložit… a tak pořád dokola… Řízek se samozřejmě z matečné rostliny dá i odříznout. Po odříznutí (či odstřihnutí nůžkami) je dobré odtrhat na silnější straně řízku v délce asi centimetr či dva všechno jehličí, protože (zejména pokud je delší) brání zapichování řízků do substrátu. Pokud ještě po jedné straně odřízneme ve stejné délce tenoučký proužek kůry, udělali jsme vše, co bylo pro přípravu řízků třeba.

Z vrcholků jsou nejlepší
Je dobré vědět, že nejlépe se ujímají řízky z vrcholků a konců větví, kde je přirozeným způsobem nahromaděno nejvíce látek podporujících růst. Pokud chceme ještě o něco zvýšit pravděpodobnost, že vynaložené úsilí nebude marné a naše práce povede k výsledku, můžeme použít růstového stimulátoru. Dá se jednoduše koupit v tekuté nebo práškové podobě. Pak stačí postupovat podle návodu v ředění a aplikaci. Pokud je práškový, pak se namočí koneček řízku ve vodě, aby na něm stimulátor lépe ulpěl.

P.S. Vim, ze tento muj prispevek nepouziva vulgarity a nenapada bezduvodne ostatni, jako zde jine prispevky tak delaji, a proto nejsem "IN", ale nebudu se snizovat k tomu, abych byl na stejne nizke urovni jako nekteri zdejsi prispevovatele.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com