Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

yamaha mox a cubase?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jajabi



Založen: 15.4.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2012 7:13 pm    Předmět: yamaha mox a cubase? Citovat

Ahojte všichni, mám takový problém, před cca čtrnácti dny mi dorazila yamaha mox6. Je k tomu dodaný software Cubase ai5. Registrace Cubase se mi po delší době zdařila, ale mezi tim jsem se učil obsluhovat moxku. Podařilo se mi si složit v nástrojovém sequenceru nějaké songy atd. Mno, pak jsem se pustil do práce v Cubase. Základy jsem pochopil, návod je v angličtině, takže mu bohužel nerozumim, ale podle youtube se dají základy pochopit. Podařilo se mi v Cubase taky pár songů vytvořit, a přes export i nahrát do počítače, s tim, že cubase pracuje s moxkou jako se zvukovkou, takže zvuk z kláves se mi nahrál do notebooku přes USB midi/audio rozhraní. pak jsem ale chtěl do počítače dostat ty songy z klávesového sequenceru v audio podobě do počítače, a to se mi nedaří a nedaří. Noťas nemá line vstup, takže netušim jak na to. Nevíte náhodou, jak nastavit moxku popřípadě cubase, abych dostal do počítače ty písničky z kláves? Už týden pročítám pořád dokola návod k moxu, ale nepřišel jsem na nic. Předem děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2012 9:20 am    Předmět: Citovat

Zdravím,
myslím, že jediným řešením je skutečně to, že použijete nějakou jinou zvukovou kartu. Například připojenou k notebooku přes USB nebo FireWire.

nenašel jsem ve Vašem příspěvku, zda jste v Cubase používal interní zvuky a nebo právě i MOX. Pokud i MOX, pak ale systém Cubase-MOX nějak umí komunikovat a Cubase umí MOX použít de facto jako "interní nástroj". Pokd to tak, je (což nevím, protože MOX nemám), pak bych doporučil songy z MOX vyexportovat jako klasický MIDI file, ten načíst do Cubase a vyexportovat v ní.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jajabi



Založen: 15.4.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2012 5:27 pm    Předmět: Citovat

Zdravim, no, počítač používá moxku jako zvukovku, a moxka je i jako VST nástroj v cubase. V Cubase používám pouze zvuky z Moxu. Když zapojim klávesy do počítače, a přes cubase pustim song, tak hrajou klávesy a i jiné zvuky z počítače jdou přes klávesy. Když dám v cubase export písně, tak zvuky s kláves se exportují do wavu a uloží se v počítači jako song wav. ale děkuji za radu, zkusim na flash disk nahrát midi data z kláves a posléze je otevřít v cubase.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 1:24 pm    Předmět: :-) Citovat

No však zde sis odpověděl - export a hotovo. Kde je problém?

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com