Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nejde mi vubec uklafdat do audio stop

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tupoun



Založen: 1.3.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 10:52 pm    Předmět: Nejde mi vubec uklafdat do audio stop Citovat

cau ted zacinam delat s programem cubase le4 a chtel bych ho pouzivat na mastering spis tak si dam na zacatku mastering setup u new projectu vlozim si tam svoji stopu nakou upravim si to ale uz mi to nejde ulozi do wav ani do mp3 jenom do tech projektu a to je mi k hovnu a pak tam je jeste export a audio mixdown to kdyz dam tak mi tam nabehne THE LEFT AND RIGHT LOCATORS MUST BE SET ! tak jestli by ste mi prosim vas mohli nekdo poradit.dekuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2009 10:11 am    Předmět: :-) Citovat

Super, jak se někdo umí ohánět slovíčkem "mastering" a přitom neví ani zbla nic o věcech, které jsou na rozdíl od masteringu vyloženě základní Laughing to je potom po ránu super počteníčko....

Dalo by se na to použít třeba "RTFM" nebo prohledat minimálně místní fórum a narazit třeba na toto.

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tupoun



Založen: 1.3.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2009 11:45 am    Předmět: Re: :-) Citovat

pavlii napsal:
Super, jak se někdo umí ohánět slovíčkem "mastering" a přitom neví ani zbla nic o věcech, které jsou na rozdíl od masteringu vyloženě základní Laughing to je potom po ránu super počteníčko....

Dalo by se na to použít třeba "RTFM" nebo prohledat minimálně místní fórum a narazit třeba na toto.

P.


jo diky ale nevim co delas jako jeste sem nazazil v zadnym programu na hudbu ze by si nekde musel neco delat s nakym L a R locatorem kterej jeste neni absolutne videt a pro amatera kterej to vidi po prvi neni zadna sance si toho vsimnout myslim ne? ale jinak dik chlape uz mi to jede
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2009 12:54 pm    Předmět: :-) Citovat

Klídek - já jen, že ke každému SW i HW existuje taková knížečka, říká se jí "manuál" a obvykle i takový stručnější výtah "Getting Started" nebo tak nějak, kde jsou v kostce popsány všechny minimální požadované akce, aby se s tím daným SW/HW dalo pracovat (počínaje instalací přes nastavení až po příklad jednoduchých úkonů nahrávání a míchání). Včetně tedy dotazovaného exportu audia Very Happy

No a to jsou přesně ty dodatky, které vývojáři dodávají pro takovéhle amatéry Wink Tož čítať trochu by neuškodilo.....

No a na závěr jen podotknu, že mě právě dost pobavilo to spojení "mastering" s "amatérem, který to (Cubase) vidí poprvý v životě" Very Happy Jinak nic ve zlým, hlavně, že to fachá.

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com