Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Lupance při přehrávání

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dr.placid



Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2009 2:40 pm    Předmět: Lupance při přehrávání Citovat

Ahoj Kjůbejzáci,

právě jsem si pořídil MacBook Pro s tím že ho budu používat jako mobilní nahrávací studio. Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistil, že nahrávka při přehrávání lupe.

Zkoušel jsem testovat výkon Cubase 4, tak jsem si vytvořil 20 audio stop, nahrál do nich audio, osadil efekty....všechno šlapalo do doby, než jsem projekt uložil a znovu načetl, pak už jen lupance a lupance. Je fakt, že jsem všechno audio nahrával přes integrovanou zvukovku. Zkoušel jsem postupně stopy odmazávat, ale i když zůstala jen jedna, zase lupance.

Čím to sakra může být?!!!?! Hodně si slubuji od nové zvukovky M-audio profire 2626, ale teď mám strach.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mark253



Založen: 25.9.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2009 3:56 pm    Předmět: má zkušenost Citovat

Mě to lupalo při editaci (přehrávání) a pomohlo, když jsem přesunul pracovní složky Audio, Edits a Images, které Cubase tvoří při práci s audiem na externí disk...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dr.placid



Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2009 5:51 pm    Předmět: Lupance vyřešeny Citovat

No, už jsem na to přišel.

Stačilo zvýšit buffer size v Cubase na 384 a integrovaná zvukovka šlape jako hodinky. Samozřejmě s M-audio ProFire 2626 tyto potíže vůbec neřeším. Tam si mohu dovolit buffer 64.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com