Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

zamrzání Cubase při použití dvou a více nástrojů Massive

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Carrione



Založen: 30.7.2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so březen 27, 2010 1:37 pm    Předmět: zamrzání Cubase při použití dvou a více nástrojů Massive Citovat

Máte někdo zkušenosti s odstraněním zamrzání Cubase při několikanásobném použití nástroje Massive, resp. zda se někomu z vás uživatelů něco podobného stává? Indikace problému: mám nainstalovány windows 7 ultimate 64 bit, Cubase 5 a Native instrument Komplete 6 (součástí je i Massive) vše je legální kopie. Bohužel při použití více nástrojů Massive mi pravidelně dochází k zamrznutí celého Cubase - jakékliv jiné aplikace normálně fungují, zamrzá pouze prostředí Cubase. Pro pořádek uvedu i konfiguraci počítače: Procesor - AMD Phenom II X4 965 na 3,92 GHz, 4 GB paměti. P.S.: rovněž mi windows často hlásí problém s VSTBridge.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Carrione



Založen: 30.7.2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so březen 27, 2010 1:46 pm    Předmět: Citovat

samozřejmě vše mám řádně upgardováno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Carrione



Založen: 30.7.2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 6:12 am    Předmět: vyřešeno Citovat

Byl to problém VST Bridge, který se stará o bezproblémový chod 32bit VST pluginů pod 64bit prostředím Cubase. Bohužel v současné verzi Cubase 5.1.1. je tato aplikace velmi nestabilní, takže vám Cubase neustále padá (tedy pokud nepoužíváte jen 64 bit VSTčka). Steinberg tvrdí, že vše bude napraveno v další aktualizace Cubase 5.5, která by měla vyjít ve druhém čtvrtletí, tak uvidíme. V současnosti jsou pouze dvě varinty řešení: buď se vrátit na 32bit nebo si zakoupit JBridge.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com