Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Gitar Rig 4

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
r.stromsik



Založen: 14.4.2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 9:57 pm    Předmět: Gitar Rig 4 Citovat

Zdravím Všechny
Měl bych otázečku která se netýká přímo Cubase, ale jsem si jistý, že mi někdo poradí, tak jak tomu bylo vždy. Díky.

Chci se zeptat zdali nelze nějakým způsobem nastavit, v Gitar Rig 4 více zvukových karet, např 2, a druhou použít jako monitor. Je mi jasné že v Cubase ano, ale já mám na mysli přímo ve Stand Alone aplikaci GR4. Mě se stále zobrazuje pouze jedna ZK s 2ma výstupy LR. Používám JamLab + interní a obě tam nedostanu ani za pr....Nebo jestli není možne GR směrovat na nějaký virtuální mix pult.
Taky bych mohl hrát přes hostující aplikaci jako je Cubase, ale potřeboval bych nějakou nenáročnou na HW, v garáži kde skoušíme mám starší PC P4 1,7 Ghz 1,25 GB ram starší Grafika 128Mb no prostě dědečka mezi PC.
Díky za rady a odpovědi s Pozdravem Slezák
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 7:25 am    Předmět: :-) Citovat

A důvod tohoto pokusu? Vysoká latence? Tu bys tímto stejně nevyřešil...

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 5:28 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
ne, Guitar Rig toto neumí. Více výstupů z produktů NI nabízí jenom Kontakt a Absynth (ještě přemýšlím o Reaktoru, ale tím si nejsem jist) a samozřejmě Traktor. Zkuste se podívat na hostitelské aplikace firmy Audiffex: InTone Keys Pro, případně InTone Matrix Pro. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
valsolim



Založen: 16.2.2010
Příspěvky: 88
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 11:03 pm    Předmět: Citovat

Coby nenáročnou a přitom velmi schopnou hostitelskou aplikaci můžu doporučit Plogue Bidule (http://www.plogue.com/bidule). Má fakt neomezené možnosti routování čehokoliv kamkoliv...

--
Mila
_________________
Cubase 6, WaveLab 7, Windows 7 (64bit), Plogue Bidule, MeldaProduction MTotalBundle, HALion 4
Steinberg MR816csx, Presonus DigiMax FS, ART HeadAmp 6 Pro
Steinberg CC121, TC Electronic Konnekt 24D, Yamaha KX49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
r.stromsik



Založen: 14.4.2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po duben 26, 2010 8:46 am    Předmět: Citovat

Zdravím
Nešlo o latenci, ale o slabší PC, už když jsem spustil samotný GR4 tak využití procesoru vylezlo na 70 proc.
Vyskoušel jsem tedy program Plogue a zdá se to býti řešením, zatím v něm trochu tápu, ale doufám že to dojde. Tak díky moc a hodně za rady.
Zrčitě se zase objevím. Díkes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com