Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Monitory do bytu...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Audio/MIDI hardware ostatních výrobců
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sefko73



Založen: 7.3.2010
Příspěvky: 20
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

PříspěvekZaslal: pá květen 28, 2010 8:35 pm    Předmět: Monitory do bytu... Citovat

Prosím vás o pomoc - o vaše skúsenosti.
Idem si kúpiť monitory do bytu (miestnosť 3 x 3 m) a chcem si vybrať aj podľa recenzií.
Zvukovku mám Steinberg CI2
Mám na výber: Yamaha HS50, Tannoy Reveal 501a, M-Audio BX5a, KRK RP6, Tapco S8 (všetko v cenovej kategórii do 190 € za kus)
Vopred dík za vaše rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jimmy ou jay



Založen: 20.9.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po září 20, 2010 1:25 pm    Předmět: Tapco S8 nebrat Citovat

Zdravím zahlídl sem tu dotaz ve kterém vidím tapco S8 tak sem musel zareagovat Smile mám je už rok a půl v mallém studiu které zrovna dvakrát neoplývá prostorem místnost má 3x5 m a můžu ti říct že jsou opravdu zbytečné moc velké hrajou teda opravdu nádherně a opravdu hlasitě ..přímo pastva pro uši
(každopádně musíš mít i dost vysokou kvalitu nahrávky jinak to nebude ono)
ALE! zabýrají hooodně místa protože jsou FAKT hooodně velké teda aspoň na poměr mého pultu každý má svoje vlastní napájení do zásuvky na 220V a velký stereofonní jack nebo canon do zvukovky ... Jacky jsou robustní a výstupům na mojí interní zvukovce dávají dost zabrat při případném zapojení a odpojení.
Po zaběhnutí jsem je měl na polovinu výkonu a místností přímo otřásaly a to mám minimální potřebné akustické úpravy
a i když je mám přesto bych jim dal NE i s menšíma by se dala dosáhnout daleko lepší kvalita dle mého názoru.Nicměně zajímal bych se o značku roland, yamaha popřípadě ještě krk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1184
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: po září 20, 2010 8:57 pm    Předmět: :-) Citovat

Když máš na výběr, tak jednoznačně poslechnout, poslechnout, poslechnout. To ti dá nejvíc - víc než doporučení. Z těch, co projdou "poslechovým testem" bych pak volil podle kvality servisu například.

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Audio/MIDI hardware ostatních výrobců Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com