Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zapnutí více ,,jáder" počítače

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Indyana



Založen: 13.12.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so leden 08, 2011 9:24 pm    Předmět: Zapnutí více ,,jáder" počítače Citovat

zdravim lidi, koukal sem na různý témata, kde se řešilo praskání při nahrávání a podobný srandy a někdo psal ať si zkontrolujeme vytížení počítače. No tak sem zjistil, že mám vytížený jen jedno jádro ze dvou, což podle mě může být zásadní problém pro sekání při nahrávání. Nevíte někdo jak to změnit. V popisu dole mám co používám. díky a mějte se;-)
_________________
Používám Lexicon Alpha a Cubase LE4, windows vista, dvoujádro 2,4GHz, 3 giga ramka, hraju na basu a mandolínku..takovou malou..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 2:38 am    Předmět: Citovat

Zdravím,
nevím, jak je to u verze Cubase LE4, ale Cubase 5 má v Device Setup > VST Audio System, v části Advanced Options, zaškrtávací políčko Multi Processing. Toto políčko je k dispozici pouze na počítačích s více CPU, jak píše Help (nicméně na mém jedno-procesorovém, dvou-jádrovém počítači, se to také zobrazuje). Pokud je políčko zaškrtnuté, Cubase automaticky distribuuje procesy na všechny CPU.

Rozhodně mám při tomto zaškrtnutém políčku vytížená obě jádra (Mac).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com