Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Soft eLicenser problém
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bilbo



Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 1:31 pm    Předmět: Citovat

Tak se to právě po několikerém restartu a konečně rozběhlo.

Oběma Vám pánové děkuji za ochotu.

Díky. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
v-r



Založen: 2.3.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 9:37 am    Předmět: take problem s transfrem licence cubase le4 Citovat

Přátelé, prosím, poraďte, poprvé jsem instaloval cubase oem le4ku..
Neznalý věci, jsem cvičně naistaloval v práci na svůj komp, kde neskládám hudbu:-) ale jen jsem chtěl testnout cubase... a nevedel, jakej budu mit problem s elicensenserem a aktivacemi apod. Smile jsem bl.b a mel to vydrzet domu na notas, kde to potrebuji...
Nevite, v jakem poradi mam ted postupovat? Transfer? Odinstalace? .... ?
Potrebuji prenest licenci na jiny pc... registrace a aktivace na nespravnem pc provedena... dik vlada

POZOR!!!! ASI NA TO PRIJDU S NAPOVEDOU OD STEINBERGA Smile

SPUSTIM DRUHY PC, KDE JSEM JIZ PROVEDL INSTALACI, SPUSTIM ELICENSER KDE NAJDU JINE CISLO "S.E.N." PAK SPUSTIM REACTIVACI NA WEBU A POKRACUJI A GENERUJI:-) PAK DAM VEDET JAK JSEM DOPADL:)) HURAÁÁÁÁÁÁ JIŽ TO MAKÁ NA JINÉM PC.--))

ZDE NAPOVEDA:
https://www.steinberg.net/en/support/knowledgebase_new/free_articles/kb_show/soft-elicenser-sel-faq/kb_back/2020.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 10:44 am    Předmět: Citovat

Zdravím,
odinstalace na PC v práci není nutná pro chod doma. Jen ta licence v práci přestane chodit.

Důležitá je ta reaktivace. Takže nainstalujete doma hlavně eLicenser, ten Vám hodí nové číslo a půjdete na webu Steinbergu na Reaktivaci. Tam zadáte číslo nového eLicenseru (tedy toho z domova) a aktivační číslo Cubase LE 4. Vygeneruje se Vám nový aktivační kód pro LE4, kterou máte doma.

Přímý odkaz na reaktivaci zde (po přihlášení do MySteinberg účtu).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
v-r



Založen: 2.3.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 2:36 pm    Předmět: ano, ud jsem na to prisel :-)) Citovat

Dekuji za reakci a pohotovou radu:--)
Ale již jsem i sám na to přišel :+))) nicméně jsem se u toho zahřál asi na 4 hodiny, Very Happy Vlada

P.S. DELAVAL JSEM S HDD RECORDEREM BOSS 11xx CD oznaceni TUSIM... fachal vyborne ale asi pred dvema roky jsem prodal, ze uz koncim :--)

A NYNI PO LETECH ZKUSIM DA SE RICI POPRVE VAZNEJI CUBASE:-) drzte mi palec na jednoduche nahravky... pres lexicon alfa... kdyz neco nebudu vedít, mohu obcas neco poptati Smile-) ? Zdravim Vlada z Plzne

MAJ napsal:
Zdravím,
odinstalace na PC v práci není nutná pro chod doma. Jen ta licence v práci přestane chodit.

Důležitá je ta reaktivace. Takže nainstalujete doma hlavně eLicenser, ten Vám hodí nové číslo a půjdete na webu Steinbergu na Reaktivaci. Tam zadáte číslo nového eLicenseru (tedy toho z domova) a aktivační číslo Cubase LE 4. Vygeneruje se Vám nový aktivační kód pro LE4, kterou máte doma.

Přímý odkaz na reaktivaci zde (po přihlášení do MySteinberg účtu).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com