Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cubase le4 +lexicon alpha prblém

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
roberthejda



Založen: 1.3.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 2:31 am    Předmět: Cubase le4 +lexicon alpha prblém Citovat

Ahoj lidičky
už asi týden se trápím s problémem.
pořídíl jsem si druhej počítač kterej chci jen na skládání hudby,doteď mi k tomu sloužil noťas s win7.
Druhej počítač je starší dell 3,4 pentium4 2GB ram,win7
pro nahrávání používám Cubase le4 které bylo k alphě zdama+guitar rig atd.
Když zapnu teba guitar rig tak se mi stává,že z ničeho nic začnou chrčet repro vždy tak cca 2sec a zase přestanou a za chvilku zas.
Zkoušel jsem všechny možny asio ovladače co jsem na netu našel i ovladče pro alfu a dělá to pořád nepomáhá ani měnit bufer a já nevím co všechno ještě.
To chrčení z repra nejde na nahrávce slyšet ale je to děsně otravny když třeba nahrávám zpěv to se člověk totálně ztratí.
takže se ptám,po čem sáhnout??
pokud vás něco napadá každá rada dobrá
Napadla mne ještě jedna možnost a to koupit řadič USB do PCI sběrnice a nechat do něj zapojenou jen tu zvukovku,nemohu se totiž zbavit dojmu,že problém bude v USB portech
Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 7:16 am    Předmět: Citovat

Zdravím,
zkusil bych ASIO4ALL ovladač. Problém by mohl být v ASIO ovladači Lexiconu, nevím, jestli ho mají dobře vyladěný pro Windows 7, ale obecně ovladače Lexiconu jsou dost mizerné.

Pokud to nepomůže, bude někde nějaký HW problém. To, že počítač má "vysoká čísla" – rychlý procesor, hodně RAMky, ještě nemusí nic znamenat. Záleží na jednotlivých komponentech, jak je ten počítač postavený, a jak tedy bude šlapat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com