Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

kopirovani projetku do jineho

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mipex



Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 11:30 am    Předmět: kopirovani projetku do jineho Citovat

Zdravim, prosim o radu. Mam dva projekty a z jednoho potrbuji vykopirovat jak track s nastrojem i s notama do druheho ve kterem mi to chybi.
Zkousel jsem otevtrot 2 projekty ale vzdy jenomn jeden je aktivni a ten neaktivni tam teda muzu kopirovat jen noty ale stpu a jaky je tam nastroj a presset mi to neukaze.
Pak musim pracne otevirat kazdy projekt zvlast a zapsat si nastroj a preseet.
Je na to nejaky jiny zpusob ?
dekuji
_________________
mipex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 7:17 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
bohužel na to moc jiný způsobe neexistuje.

Data překopírovat tak, jak děláte, tedy otevřít oba projekty vedle sebe a kopírovat z neaktivního do aktivního.

Pak si můžete nastavení stopy uložit jako vlastní preset stopy a tento preset otevřít v novém projektu. To je asi nejrychlejší způsob.

Uložení presetu stopy:
V hlavním okně Cubase, vlevo v Inspectoru, klikněte na název stopy. nad názvem stopy v Inspector okně se zobrazuje kostička (jako vždy, pro presety) a vedle bude asi napsáné "No Track Preset". A vpravo kolečko se šipkou. Klikněte na tu kostičku a zvolte Save Track Preset.

A aopak v druhém projektu zase kliknout na kostičku a zvolit Load Track Preset.

Jen se to nemusí úplně podařit, pokud tam budete mít na stopu navěšené nějaké Sendy.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mipex



Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 2:43 pm    Předmět: Citovat

MAJ napsal:
Zdravím,
bohužel na to moc jiný způsobe neexistuje.

Data překopírovat tak, jak děláte, tedy otevřít oba projekty vedle sebe a kopírovat z neaktivního do aktivního.

Pak si můžete nastavení stopy uložit jako vlastní preset stopy a tento preset otevřít v novém projektu. To je asi nejrychlejší způsob.

Uložení presetu stopy:
V hlavním okně Cubase, vlevo v Inspectoru, klikněte na název stopy. nad názvem stopy v Inspector okně se zobrazuje kostička (jako vždy, pro presety) a vedle bude asi napsáné "No Track Preset". A vpravo kolečko se šipkou. Klikněte na tu kostičku a zvolte Save Track Preset.

A aopak v druhém projektu zase kliknout na kostičku a zvolit Load Track Preset.

Jen se to nemusí úplně podařit, pokud tam budete mít na stopu navěšené nějaké Sendy.


jasne dik, apropo koupil jsem ty dily jak mi P.Vlach napsal a jsem mu vdecen. Nyni nemam pri skladani sebemensi projev Asia i pri velkotonaznich stopach, ale chtelo toho vymenit dost.
_________________
mipex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 3:43 pm    Předmět: Citovat

Pavel se v PC vyzná a umí postavit spolehlivé a funkční stroje pro obrovské projekty. Wink
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com