Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ex.inst., record, quantize

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
luciano



Založen: 3.9.2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2013 12:59 pm    Předmět: Ex.inst., record, quantize Citovat

Zdravim vsetkych!

Mam par dorazov.

1. Pouzivam ku Cubase 6.5 synthesizer Roland SH-201,....ked si vytvorim MIDI stopu a nahram si nejaku cast vsetko je v poriadku, ale ked si vytvorim 2. midi stopu a vytvorim si tak novy zvuk, ten prvý zvuk sa tiez zmeni na ten druhy... ako to teda nastavit, aby v každej midi stope sa mi zachoval dany zvuk a neprepisoval sa automaticky?

2. Ked zapnem v Cubase record... ako si nastavit, aby mi pri nahravani prepisovalo nahranu stopu a tu staru mi mazalo? protoze ked nahravam teraz, tak sa mi jednotlive stopy prekrivaju a tie pod tym musim mazat.

3. a posledna ked hram na klaves je mozne aby sa mi automaticky posuvali nahrane midi udalosti do lava takze napr. na 1.dobu,1.2, 1.3 atd. a moje neprestnosti v hrani sa automaticky opravovali? jedna moznost je pouzit Quantize ked donahravam, ale ja by som chcel aby sa mi to posuvala automaticky uz pri nahravani...


Diky za odpovede.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com