Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Windows 8.. Má vliv na cubase 5??

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eisi



Založen: 30.12.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 12:59 pm    Předmět: Windows 8.. Má vliv na cubase 5?? Citovat

Zdravím,
koupil jsem si originál Windows 8 a Cubase 5 mi začal dělat problémy... Možná to není ani Cubasem, ale při vkládání plugginů (jen od firmy Waves.All.Plugins.Bundle.) na určité stopy. Zkusil jsem už více verzí.. Jde o to, že když pluggin dám do insertu, tak mi cubase padá.. a po čase spadne a už ho nerozjedu.... Píše mi to chybu, když waves odinstaluju.. cubase běží jak má... Za další... Když mám spuštěný Cubase a odběhnu si od projektu na Internet... zvuk z cubase začne chrčet a sekat se....
PC mám docela výkonný.. takže si myslím že Kompem to nebude....
Waves.All.Plugins.Bundle. jsou pro mě docela důležité... byl bych rád kdyby byla nějaká verze která by mi nedělala problémy, nebo poradit nějaké jiné pluggins, které mi to nahradí.
Díky za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 6:41 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
Cubase 5 není (a už asi nikdy nebude) oficiálně kompatibilní s Windows 8. Takže instalace Cubase 5 do Windows 8 je "na vlastní riziko".

Waves, zejména pokud se nejedná o poslední aktualizaci, také jistě nebudou kompatibilní s Windows 8. Teprve relativně nedávno vydaly Waves plug-iny kompatibilní s 64-bitovými DAW.

Raději bych tedy doporučil používat Cubsae v 32-bitovém režimu, aby měly Waves větší šanci.

Z toho, co popisujete, to rozhodně vypadá na problém s Waves, než Cubase, takže bych se zaměřil především na ty.

Jakou chybu přesně Waves píší?

Pokud nutně potřebujete Windows 8, pak bych doporučil upgrade na Cubase 7. Ale rozhodně si také překontrolujte kompatibilitu Waves plug-inů s Windows 8. Nejjistější varianta je – vrátit se k Windows 7.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Eisi



Založen: 30.12.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 7:15 pm    Předmět: Citovat

Jde spíš o to, že jsem si koupil Windows 8 original a bylo by mi teď těch peněz líto. Taky jsem uvažoval že přejdu na Windows 7. Myslíš, že Cubase 7 bude lépe spolupracovat?? A asi tolik plugginů co má k dispozici Waves od jiné firmy asi nenajdu že?


Hlásí mi to tuto chybu: "A serious problem has occurred: please try to save your project under another name and then restart Cubase5.exe. If this problem persists please contact Steinberg Technical Support with a description of what you do to create this problem, and the created file c:/program files (86)/steinberg/cubase5/cubase5.LOG. Click OK to be informed about firther occurances of serous problems, or cancel to suppress these warnings in case of cascading warnings"

Tuto chybu mi to napíše při spouštěné projektu... takže se vlastně ani na projekt nedostanu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 9:26 pm    Předmět: Citovat

Cubase 7 je oficiálně kompatibilní s Windows 8. Takže tam by neměl být problém.

Ale pokud je problém ve Wavesech, tak tomu Cubase 7 nepomůže.

Hm, závažná chyba...

Najděte tento soubor:
c:/program files (86)/steinberg/cubase5/cubase5.LOG

A pošlete jej. Podívám se na něj.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com