Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cubase problém s monitoringem

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nik 555



Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2013 7:17 pm    Předmět: Cubase problém s monitoringem Citovat

Zdravím, když otevřu nějaký projekt v cubase, tak zvuk normálně běží ale monitoring ne. Když například zaškrtnu repráček u stopy a hraju na kytaru tak se prostě neslyším. Zajímavý na tom je, že tohle je jen u některých projektů které mám rozpracované. Ale u těch co monitoring funguje jsou zaškrtnutý všechny kolonky v nastavení zvukovky na "active" kdežto u projektů kde nejde monitoring jsou neaktivní. Nevim ale jak ale nastavit aby byli aktivní.. Myslím, že to s tím má něco společnýho.. Zde je screen z nastavení zvukovky v control panelu v projektu kde monitoring záhadně nejde.. Prosím zkuste mi pomoct, potřebuju něco nutně dodělat a díky tomule nelze Confused


Screen Arrow http://www.2i.cz/ea84a78d5e
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2013 9:27 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
neaktivní sběrnice se v tomto okně zobrazují ty, které nejsou v projektu použity.

1. Koukněte do Devices > VST Connections, jestli v záložce Input je ta sběrnice, kterou chcete používat.

2. Koukněte do vstupu dané stopy, jestli (a jaký) je zde zvolen vstup. Možná zde bude zvolen nějaký vstup, který není ve VST Connections ničemu přiřazen a nebo nějaký jiný, nepoužívaný.

Případně zkuste poslat screenshoty z VS COnnections okna a z nastavení vstupu.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nik 555



Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2013 9:54 pm    Předmět: Citovat

Děkuji moc.. Smile bylo to opravdu ve VST connections. Že mě to nenapadlo tam mrknout. Přepnul jsem na sběrnici "left" a vše maká a já můžu pokračovat v práci.. Smile

BTW: Akorád mi moc nejde do hlavy, proč se to přenastavilo takhle. A nebyla vybraná ani zvukovka a to jen v některých projektech. Já mám jinak vše pevně nastavené..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2013 9:47 am    Předmět: Citovat

Zdravím,
VST Connections se ukládá s každým jedním projektem. Asi jste to někdy v těchto projektech změnil (nebo jste projekt otevřel a neměl připojenou zvukovou kartu, tak se to přenastavilo na interní zvukovou kartu), pokud jste projekt uložil.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nik 555



Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2013 1:24 pm    Předmět: Citovat

Jo, tak tohle je dost možný. Každopádně dobře že to funguje a pro příště vím jak postupovat. Ještě jednou dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com