Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Komplete Kontrol

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> VST efektové pluginy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Standa51



Založen: 3.3.2020
Příspěvky: 1
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2020 7:20 pm    Předmět: Komplete Kontrol Citovat

Koupil jsem Komplete kontrol S 61 MK2. Po registraci a vložení registračního čísla, jsem V Native Access stáhnul několik pluginů které jsou součástí softwarového příslušenství, knihovny a efekty Massive Virtual, Reaktor Prism, Vintage Organs, Monark, Scarbee Mark 1, West Africa, The Gentleman , Retro machines, Solid Bus Comp, DrumLab a Replika. Vše jsem nechal stáhnou do adresářů které určil Native Access, nic jsem neměnil. Ve stand-alone verzi se objevují ikony těchto pluginů, ale po vybrání zvuku a příkazu "Load" se objevuje hláška "Loading Issue" a pod ní "Plug-in not found.Please open the standalone application to rescan, or rescan manualy in the Plug-in preferences." to jsem dělal mnohokrát, ale bezvýsledně. Nebo hláška "Could not load Plug-in." Také rada ve jmenovaném KK "Pokud potíže přetrvávají, reinstalujte Plug-in" Reinstaloval jsem všechno, firmware, Komplete Kontrol i plaginy, ale opět vše bezvýsledně. Je nějaká pomoc? Našel by se někdo kdo by za úplatu dokázal vše rozchodit? V mých silách už to není. Bojuji s tím už týden, se stále stejným výsledkem. Moje mail adresa je dekanovsky.s@seznam.cz Všem předem děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2020 9:14 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
dovolil jsem si poslat Vám zprávu.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> VST efektové pluginy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com