Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Instalace na nové PC

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hudbafilip



Založen: 14.5.2020
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2020 11:33 am    Předmět: Instalace na nové PC Citovat

Zdravím, mám dotaz.
Koupil jsem si Cubase Elements 10.5 a nainstaloval na svého Maca. Teď mám úplně nový stroj a chtěl bych zrušit instalaci na původním počítači a dát si novou instalaci na nové PC, ale nejde mi provést reaktivace. Nejdřív to chce nainstalovat E-Licenser, který, ale nenajde (pochopitelně žádnou licenci). Nový Cubase nemám vlastně kde stáhnout a přece nebudu kupovat novou licenci.
Poraďte prosím někdo

Děkuji Filip
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2020 10:03 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
proveďte prosím reaktivaci podle tohoto postupu.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
hudbafilip



Založen: 14.5.2020
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2020 6:56 am    Předmět: Citovat

MAJ napsal:
Zdravím,
proveďte prosím reaktivaci podle tohoto postupu.


Dobrý den,

děkuji, ale tohle mi neřeší problém. To jsem se snažil udělat samozřejmě hned. Ale zde je problém, že není kde stáhnout příslušný cubase a tím pádem se nainstalovaný e-licenser ohlásí s chybou, že se nemá k čemu připojit atd.

Teď jsem se konečně proklikal na supportu ke stažení tak uvidíme. Včera jsem se tam nemohl za boha dostat Smile

Děkuji

Filip
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2020 8:57 am    Předmět: Citovat

Zdravím,
eLicenser určitě nehlásí, že nemůže najít Cubase, taková hláška eLicenseru neexistuje a licenci můžete mít aktivovanou i bez Cubase. možná by tedy pomohlo, kdybyste sem poslal přesné znění hlášky.

Cubase stáhnete z aplikace Steinberg Download Assistant. Samozřejmě potřebujete Full Installer.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
hudbafilip



Založen: 14.5.2020
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2020 10:02 am    Předmět: Citovat

MAJ napsal:
Zdravím,
eLicenser určitě nehlásí, že nemůže najít Cubase, taková hláška eLicenseru neexistuje a licenci můžete mít aktivovanou i bez Cubase. možná by tedy pomohlo, kdybyste sem poslal přesné znění hlášky.

Cubase stáhnete z aplikace Steinberg Download Assistant. Samozřejmě potřebujete Full Installer.


Mohl bych vám někam poslat print screeny hlášek?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2020 12:25 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
nejlépe sem do fóra. Případně třeba přes Dropbox a sem pošlete odkaz. Ujistěte se prosím, že bude rozmazané nebo začerněné Soft-eLicenser a USB-eLicenser Number.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
hudbafilip



Založen: 14.5.2020
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2020 12:35 pm    Předmět: Citovat

MAJ napsal:
Zdravím,
nejlépe sem do fóra. Případně třeba přes Dropbox a sem pošlete odkaz. Ujistěte se prosím, že bude rozmazané nebo začerněné Soft-eLicenser a USB-eLicenser Number.
[img][/img][img]

https://drive.google.com/drive/folders/11dk0ZMAWsgZ35YHp_gl-eeDnHnsHPf0V?usp=sharing

už jsem vyzkoušel všechny možnosti, ale sám nevím. Dá se říct, že postup mám stejný jako když jsem to dělal před pár dny na původním pc, ale tyhle chyby jsem nikdy neviděl a vzhledem k tomu, že licencuji i jiné sw tak vím, že přístup na internet mám. řekl bych, že jsem se někde zacyklil.

děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2020 5:23 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
problem je s připojením na servery Steinberg. Buď byly servery nedostupné (mimo provoz) a nebo něco (Firewall, antivirus...) brání v komunikaci.

Zkuste to prosím případně znovu. Pokud by byla chyba na straně serverů, je velmi pravděpodobné, že už jsou servery zase funkční. Pokud se budou chyby stále zobrazovat, zkuste na chvilku vypnout/deaktivovat Firewall a antivirus.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
hudbafilip



Založen: 14.5.2020
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2020 7:16 pm    Předmět: Citovat

MAJ napsal:
Zdravím,
problem je s připojením na servery Steinberg. Buď byly servery nedostupné (mimo provoz) a nebo něco (Firewall, antivirus...) brání v komunikaci.

Zkuste to prosím případně znovu. Pokud by byla chyba na straně serverů, je velmi pravděpodobné, že už jsou servery zase funkční. Pokud se budou chyby stále zobrazovat, zkuste na chvilku vypnout/deaktivovat Firewall a antivirus.


Děkuji moc. Úplně se stsdím. V návalu euforie jsem na to úplně zapoměl. Vypnul jsem firewall a hned to proběhlo. Děkuji, jsem váš dlužník.

Filip Zeiner
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com