Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sluchátka Beyerdynamic DT 770 PRO 250

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vašek



Založen: 30.8.2020
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2020 10:19 pm    Předmět: Sluchátka Beyerdynamic DT 770 PRO 250 Citovat

Zdravím,

měl bych dotaz ohledně vhodnosti použití sluchátek Beyerdynamic DT 770 PRO 250 Ohm.
Dočetl jsem se totiž, že není nejlepší, aby impedance sluchátek byla nižší než 250 ohmů, protože pak se to projeví na kvalitě zvuku. Platí, že čím nižší impedance, tím sice vyšší zesílení, ale horší kvalita zvuku. Zvolímli tedy impedanci 250 ohmů tj. takovou, jaká je u výše uvedených sluchátek, které mám v úmyslu si pořídit, pak si myslím, že by kvalita zvuku mohla být dostačující. Čím si ale nejsem jistý je, zdali zvuk bude dostatečně zesílený pro mé potřeby a nemusel jsem pak ke sluchátkům pořizovat ještě sluchátkový zesilovač.

Pracuji v Cubase čistě pouze s VST nástroji a sluchátka bych chtěl připojit buď přímo k NTB nebo popřípadě přes zvukovku Steinberg UR44.

Možná má někdo zkušenost přímo s touto kombinací HW, mohl by potvrdit nebo vyvrátit výše uvedené a tím mi pomoci se rozhodnout.

Za každou informaci předem děkuji

Václav Suk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: čt říjen 29, 2020 12:25 am    Předmět: Citovat

Zdravím,
mám Beyerdynamic DT 990 PRO 250 Ohm a hlasitost je úplně v pohodě jak přímo z integrované zvukové karty, tak z UR242.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vašek



Založen: 30.8.2020
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt říjen 29, 2020 8:52 am    Předmět: Citovat

Zdravím,

děkuji za reakci. Myslím, že ta Vaše kombinace je velice blízko té mojí, takže mám asi rozhodnuto.

Přeji hezký den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com