Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

problém s IK multimedia

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> VST instrumenty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
david smečka



Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 1:08 pm    Předmět: problém s IK multimedia Citovat

Nevíte někdo jak aktivovat a registrovat banky od ik multimedia, Koupil jsem Disku xpansiontank tři DVD, ale došly mi jen aktivační kódy a anglicky moc neumím, dá se to z jejich stránek zaktivovat a uložit třeba na jiný disk, když bych to dělal z jiného počítače, než na kterém pracuju? Účet u IK multimedia mám. Nebo je někde český manuál na to?
_________________
davka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1954

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 3:23 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
vstupte na stránky IK Multimedia a přihlaste se Vaším uživatelským jménem a heslem. V levé části menu zvolte Product Registration. Zadejte Serial Number a Digital ID (to najdete v Authorization Manager aplikaci od IK) Vámi zakoupeného produktu a vyplňte další požadované údaje. Klikněte na Submit a je hotovo.

Pokud se jedná o produkt, kde si koupíte jednu licenci a následně si vybíráte, který konkrétně produkt si stáhnete (například jako je T-RackS Singles), tak ještě musíte vstoupit do User Area, dále do Multibox. Zde si pak vyberete, který produkt konkrétně chcete stáhnout.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
david smečka



Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 7:54 pm    Předmět: registrace Citovat

Tak se mi to nějak nepodařilo. Chtěl jsem si to zaregistrovat z jinýho komplu a jen natáhnout na svůj disk a managera na ID jsem nikde nenašel. Nabídlo mi to jen 30 denní licence, a v těch krabicích co z Disku došly není ani napsáno, který kód , ke kterému produktu patří. Pak mi ještě došly z IK na mejl nový serial numbery a to nevím k čemu to je. Asi Vás znovu požádám o spolupráci na mém komplu přes net, jak to odpozoruji, tak pochopím. Teď tedy stahuji 30 denní verzi a věřím, že se to dá potom zaktivovat na full verzi.
_________________
davka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> VST instrumenty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com